Příměstské tábory

Záchranáři

17. 7. 2023 – 21. 7. 2023 | Zlín – Malenovice

Každý malý kluk nebo holka se jednou zatouží stát hasičem, policistou nebo záchranářem. Patříš mezi ně a chceš se dozvědět více? Nebo spíš patříš do skupiny, která se chce naučit, jak zachránit někomu život, jak ošetřit zranění nebo vědět, jak si poradit v případě požáru? Ať tak či onak tento tábor je určený právě pro tebe!

Žádáme rodiče, aby zvážili opětovnou účast dětí, které se již tábora dvakrát zúčastnily.

Věk: 6–10 let | Cena: 2500 Kč

Žijeme fotbalem!

31. 7. 2023 – 4. 8. 2023 | Zlín – Mladcová

Máte rádi fotbal, anebo ho dokonce i hrajete? Tak je pro vás tento tábor přímo stvořený. Pod vedením zkušeného trenéra si procvičíte herní dovednosti, zasoutěžíte si, ale hlavně si zahrajete fotbal. Můžete se těšit na exkurzi do prvoligového klubu a další překvapení. Nemine vás ani osvěžení v bazénu, kde odplavíte únavu.

Věk: 7–15 let | Cena: 3300 Kč

Kde tábor proběhne?

ZLÍN – MALENOVICE

V pondělí se potkáme ve Zlíně-Malenovicích na náměstí u pošty. Tam se rodiče dozví plán na každý den (vždy s ohledem na počasí). Začátek je v 7:30 hodin a končit budeme přibližně v 16:00 hodin (v závislosti na programu, cestování, aj.). Vždy budete dopředu informováni.

ZLÍN – MLADCOVÁ

V pondělí se potkáme ve Zlíně-Mladcové u fotbalového hřiště. Tam se rodiče dozví plán na každý den (vždy s ohledem na počasí). Začátek je v 7:30 hodin a končit budeme přibližně v 16:00 hodin (v závislosti na programu, cestování, aj.). Vždy budete dopředu informováni. Je naplánovaný i výlet za překvapením.

Jak se budeme stravovat?

Strava je zajištěna. Bude se skládat z dopolední ovocné svačinky, obědu a odpolední svačinky. Pitný režim zajištěn. Prosíme rodiče, aby dítěti dali plastovou láhev s pitím, kterou si bude moci v průběhu dne doplňovat.

Jak to bude s dopravou?

Doprava je hrazena v ceně tábora.

Co vše je v ceně?

Strava, cestovné, dozor dětí, odměny.

Kdy se dozvím podrobnosti k nástupu?

10 dní před začátkem tábora vám přijde email s instrukcemi. Pokud vás napadne jakýkoli dotaz, pište na: info@tokaceka.cz