Hledáme táborové pracovníky

Pracuješ rád s dětmi a chtěl by ses podílet na tvorbě a realizaci dětských táborů?​ Staň se součástí našeho týmu!

Tokačeka pořádá zotavovací akce ve Zlínském kraji během letních prázdnin. Jako pracovník si můžeš vybrat mezi účastí na pobytovém nebo příměstském táboře. Pobytové tábory se konají v našem rekreačním středisku v Morkovicích-Slížanech (Skavsko) a zahrnují ubytování. Příměstské tábory pořádáme ve Zlíně (Malenovice, Mladcová) a vyžadují bydliště v dojezdové vzdálenosti po dobu konání (nezajišťujeme).

Pod značkou Tokačeky fungujeme už od roku 2018, přičemž mnozí z nás mají zkušenosti s organizací táborů ještě z delší doby. Spokojenost dětí a důvěra rodičů jsou u nás na prvním místě, proto vždy dáváme přednost kvalitě nad kvantitou. Velká část našich pracovníků s námi jezdí dlouhodobě, což nám usnadňuje udržet vysoce nastavenou laťku.

Každý rok ale nabíráme nové členy, abychom neusnuli na vavřínech. Vzájemná inspirace inovativními nápady a předávání zkušeností jsou obohacující jak pro pracovníky, tak pro děti. Věříme v sílu rozmanitosti našeho týmu, který tvoří jak zkušení pedagogičtí pracovníci, tak nadšenci z různých oborů, všichni s nezbytným školením a přípravou.

Zkušenosti s táborovými aktivitami jsou vítané, ale klíčový je tvůj přístup k práci a odhodlání k osobnímu rozvoji a spolupráci. Dovednosti lze získat a zdokonalit tréninkem, ale správný přístup je přirozenou vlastností vyžadující sebereflexi, uvědomění a aktivní úsilí o další rozvoj a poznání.

Nabízíme

Požadujeme

Zaujalo tě to? Tak neváhej a vyplň formulář!

V případě dotazů nás můžete kontaktovat níže.